Mind, nowa aplikacja Apple ?

przez Eryk

Już jutro dowiemy się, jak będzie wyglądała przyszłość iOS, iPadOS, watchOS and co. W przedbiegach jest już jedno lub drugie info, gdzie Apple będzie rozpoczynać. Mówi się między innymi o usprawnieniach dla Safari, Health, iMessage i Map. iOS 15 i iPadOS 15 powinny dostać inteligentniejsze powiadomienia i poprawioną wielozadaniowość.

Mind, nowa aplikacja Apple ?
zdjęcie by apple.com

Mind, nowa aplikacja Apple ?

Teraz pojawiły się konkretne wskazówki, że Apple zaoferuje w przyslosci samodzielną aplikację Kontakty i Porady z watchOS 8. Na wszystkich platformach pojawiają się wskazówki dotyczące nowej aplikacji Mind. Deweloper Apple w App Store. Najwyraźniej ktoś w Cupertino uwodzicielsko zaktualizował ten plik.

Dodatek „Nano” jest zwykle używany przez Apple jako nazwa kodowa dla aplikacjiApple Watch. „com.apple.Mind” nie zawiera dodatku, więc można założyć, że jest to aplikacja wieloplatformowa. „Mind” można przetłumaczyć jako duch, rozum, psychika lub dusza. Może to być aplikacja, która zajmuje się zdrowiem psychologicznym.

Ciekawy jest również wpis „com.apple.findmy.finditems”. Czy w przyszłości Apple zaoferuje samodzielną aplikację do wyszukiwania przedmiotów? Czy będzie to również dostępne dla watchOS? Obecnie za pośrednictwem Apple Watch można znaleźć „tylko” ludzi, a nie urządzenia lub przedmioty.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej