Narzędzie do aktualizacji AirPods Pro do najnowszej wersji oprogramowania sprzętowego

przez Eryk
0 komentarzy

Według wewnętrznej notatki uzyskanej przez MacRumors, Apple Stores i Apple Authorised Service Providers będą mieli dostęp do nowego narzędzia diagnostycznego AirPods Firmware Updater do aktualizacji AirPods Pro do najnowszego oprogramowania na początku przyszłego tygodnia.

narzędzie do aktualizacji AirPods Pro

Narzędzie do aktualizacji AirPods Pro do najnowszej wersji oprogramowania sprzętowego

Narzędzie umożliwia technikom mającym dostęp do Apple Service Toolkit 2 pobranie najnowszego oprogramowania sprzętowego podczas wizyty klienta w serwisie, na przykład jeśli nie można było zaktualizować lewego lub prawego AirPods Pro, klient korzysta z urządzenia bez systemu iOS lub otrzymał zamienny AirPod Pro z inną wersją oprogramowania sprzętowego niż AirPod i/lub etui ładujące, które nadal jest w jego posiadaniu.

Nie jest jasne, czy narzędzie będzie działać z innymi modelami AirPods, takich jak niedawno wydany trzeciej generacji AirPods. Narzędzie jest niezbędne, ponieważ nie ma ręcznego sposobu, aby klienci mogli zaktualizować firmware w swoich AirPods.

Ogólnie rzecz biorąc, słuchawki AirPods podłączone do iPhone’a lub iPada powinny automatycznie zaktualizować się do najnowszego oprogramowania po stosunkowo krótkim czasie, a pomocne może być przechowywanie słuchawek AirPods w etui do ładowania i podłączenie ich do źródła zasilania.

Jak na razie, AirPods Firmware Updater jest tylko do użytku wewnętrznego Apple, bez wskazania, że narzędzie zostanie wydane do publicznej dyspozycji. Twitterowe konto @StellaFudge było pierwszym, które podzieliło się informacją o tym narzędziu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej