Nowe opaski „Apple Watch Pride Edition” + nową tarczę Pride Woven

przez Eryk

Apple właśnie ogłosiło nowe paski do Apple Watch Pride Edition. Ponadto Apple potwierdziło, że nowa tarcza Pride Woven będzie dostępna wkrótce w ramach aktualizacji watchOS.

Apple Watch

Nowa Pleciona opaska Apple Watch Solo Pride Edition już dostępna do zamówienia

Pleciona opaska Solo Pride Edition łączy w sobie oryginalne kolory tęczy z kolorami flag Pride. Podobnie jak inne opaski Braided Solo Loop Apple Watch, pasek jest wykonany z rozciągliwej przędzy pochodzącej z recyklingu, przędza poliestrowa zapleciona wokół silikonowych nici, zaprojektowanej z myślą o wyjątkowym komforcie bez klamer i zapięć, i jest dostępny w 12 rozmiarach.

Pride Edition Nike Sport Loop prezentuje sześć kolorów oryginalnej tęczy i jest wyposażony w odblaskową przędzę, która zapewnia widoczność użytkownikom trenującym na świeżym powietrzu po zmroku. Podobnie jak w przypadku innych opasek Nike Sport Loop do Apple Watch, projektanci postawili na trwałość i możliwość regulacji.

Cena i dostępność
Pleciona opaska Solo Pride Edition jest w cenie 449,00 zł i Pride Edition Nike Sport Loop jest w cenie 199,00 zł. Nowe opaski można już zamawiać w sklepie Apple Online. Ponadto, będą one dostępne w Apple Stores od 25 maja. Tarcza zegarka 2021 Pride zostanie udostępniona wkrótce jako część aktualizacji oprogramowania.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej