Safari Technology Preview 116 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności

przez Eryk
0 komentarzy

Mamy nową aktualizację Safari Technology Preview, eksperymentalnej przeglądarki Apple.

Wersja 116 Safari Technology Preview‌ zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności rozszerzeń sieci Web, Inspektora sieci, interfejsu API Web Audio, MediaRecorder, CSS, Rendering, JavaScript, WebAuthn, Media, Web API, Parsing URL, Storage Access API, Accessibility i WebDriver.

Obecna wersja ‌Safari Technology Preview‌ jest oparta na nowej aktualizacji Safari 14 zawartej w macOS Big Sur z obsługą rozszerzeń przeglądarki Safari zaimportowanych z innych przeglądarek, podglądów kart, powiadomień o naruszeniu hasła, uwierzytelniania internetowego za pomocą Touch ID i nie tylko.

Nowa aktualizacja ‌Safari Technology Preview‌ jest dostępna zarówno dla macOS Catalina, jak i ‌macOS Big Sur version, najnowszej wersji systemu operacyjnego Mac.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej