Skórzany futerał z MagSafe do iPhone’a 12 | 12 Pro dostepny w sklepie Apple

przez Eryk

Wyceniony na 629,00 zł, skórzany futerał posiada wycięcie z przodu, które wyświetla czas, i jest wyposażony w pasujący skórzany pasek. Według Apple jest on wykonany ze specjalnie garbowanej i wykończonej europejskiej skóry, która jest miękka w dotyku i z czasem pokrywa się patyną.

Futerał ściśle przylega do iPhone’a, chroniąc go przed zadrapaniami i upadkami. Wewnątrz znajduje się kieszeń na kartę kredytową lub dowód osobisty, a ładowanie jest możliwe połączenie iPhone’a w futerale z ładowarką MagSafe. Apple ostrzega, że podobnie jak w przypadku etui skórzanych, mogą pojawić się marszczenia, ślady użytkowania lub patyna. Interakcje z akcesoriami MagSafe pozostawią delikatne odciski.

Apple sprzedaje pokrowiec skórzany w kolorach bałtycki błękit, różowy cytrus, naturalny brąz i czerwony (PRODUCT) RED. Jest dostępny dla wszystkich czterech modeli ‌iPhone 12‌, a zamówienia złożone dziś będą realizowane od połowy grudnia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej