More

  Komputery Mac z Apple Silicon: aplikacje na iPhone’a i iPada działają płynnie w 2021

  Komputery Mac z Apple Silicon

  Nowy chip M1 jest chwalony ze wszystkich stron. Sam Apple już ogłosił, że jest w pełni rozbudowany w ramach prezentacji, ale pierwsze recenzje pokazują również, jak dobrze czip M1 radzi sobie w nowych Macbookach Air, Macbookach Pro i Macach mini. Jedną z zalet połączenia układu M1 i macOS Big Sur jest to, że aplikacje na iPhone’a i iPada działają teraz również na komputerach Mac – i to zadziwiająco dobrze.

  Aplikacje na iPhone’a i iPada na Macu – tak to działa

  Dzięki Big Sur i M1 użytkownicy komputerów Mac mogą uruchamiać więcej aplikacji niż kiedykolwiek wcześniej. Istnieją zasadniczo trzy różne aplikacje działające na komputerze Mac z Apple Silicon. Całe oprogramowanie Apple jest teraz w formacie uniwersalnym i działa natywnie w systemach M1.

  Istniejące aplikacje na Maca, które nie zostały zaktualizowane do formatu Universal Format, będą nadal bezproblemowo współpracować z technologią Apple Rosetta 2. Aplikacje na iPhone’a i iPada można teraz uruchamiać bezpośrednio na komputerze Mac.

  Podstawy Big Sur również zostały zmodyfikowane, aby wykorzystać moc M1, w tym technologie programistyczne, takie jak Metal do grafiki lub Core ML do uczenia maszynowego.

  Aplikacje na iPhone’a i iPada można znaleźć w (Mac) App Store na Apple Silicon Mac. Otwórz go i wprowadź aplikację jako wyszukiwane hasło. Zostaną wyświetlone wyniki wyszukiwania. Rozróżnia się aplikacje na Maca oraz aplikacje na iPhone’a i iPada.

  Zasadniczo aplikacje na iPhone’a i iPada są dostępne w Mac App Store, chyba że programista wyraził aktywny sprzeciw.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj