[Aktualizacja: Naprawiono] Snapchat świadomy ostatniej aktualizacji App Store powodującej błąd aplikacji, obiecuje szybką naprawę

przez Eryk

Wsparcie Snapchat potwierdziło dziś na Twitterze, że jego najnowsza aktualizacja App Store, która została opublikowana mniej niż jeden dzień temu, powoduje powszechne problemy dla użytkowników, w szczególności powodując błąd aplikacji kilka sekund po uruchomieniu.

Snapchat świadomy ostatniej aktualizacji App Store powodującej błąd aplikacji, obiecuje szybką naprawę
snapchat

Snapchat błąd aplikacji

Najnowsza aktualizacja App Store, wersja 11.34.05.45, jest wymieniona jako normalna aktualizacja z poprawkami błędów, ale spowodowała powszechne crashe dla użytkowników. W ciągu ostatnich kilku godzin, Twitter został zbombardowany użytkownikami zgłaszających problem. Snapchat, w czasie pisania, nie wycofał jeszcze aktualizację i mówi, że pracuje nad poprawką. Poprawka prawdopodobnie przyjdzie w postaci nowej wersji w App Store.

Update: Nowa? wersja w App Stor poprawia błąd.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej