watchOS 7.4 publiczna wersja beta z nową funkcją „Apple Watch Unlock” dla iPhone Face ID

przez Eryk
0 komentarzy

Najnowsza wersja beta systemu watchOS jest już dostępna, jest tylko nieco ukryta, ponieważ pojawia się dopiero po pierwszej aktualizacji do iOS 14.5. watchOS 7.4 oferuje przydatną funkcję Apple Watch Unlock dla iPhone’a podczas noszenia maski.

Screenshot: EverythingApplePro

watchOS 7.4 z nową funkcją Apple Watch Unlock

Publiczna beta 1 systemu watchOS 7.4 pojawia się po udostępnieniu wersji beta dewelopera w ubiegły poniedziałek. Otoz ta wersja beta stalasie dopiero widoczna dopiero po zainstalowaniu publicznej wersji beta 1 iOS 14.5.

W systemie watchOS 7.4 dostępna jest wyczekiwana nowa funkcja odblokowywania zegarka Apple Watch dla iPhone’a, która działa, gdy funkcja Face ID zauważy, że nosisz maskę na twarzy, co pozwala pominąć konieczność używania hasła.

Pamiętaj, aby najpierw zaktualizować iPhone’a do publicznej wersji beta iOS 14.5, a następnie publiczną wersję beta watchOS dla 7.4 na iPhonie w aplikacji Watch> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej