watchOS 8 Beta 6 dla deweloperów jest także już dostępna.

przez Eryk

Apple udostępniło również watchOS 8 Beta 6 dla zarejestrowanych deweloperów. Nowa beta pojawiła się niecały tydzień po dystrybucji poprzedniej bety dla watchOS 8. Finalna wersja watchOS 8 będzie dostępna do pobrania za darmo dla wszystkich użytkowników jesienią.

watchOS 8


Wczoraj wieczorem udostępniono deweloperom także iOS 15 i iPadOS 15 Beta 6 oraz tvOS 15 Beta 6.

Aby zainstalować system watchOS 8 Beta 6 na zegarku Apple Watch, należy zainstalować na nim odpowiedni profil dewelopera. Ponadto bateria Apple Watch musi być naładowana w co najmniej 50%, zegarek musi znajdować się na ładowarce, a Apple Watch musi być podłączony do tej samej sieci WLAN, co sparowany iPhone.

watchOS 8 dla wszystkich użytkowników już jesienią

Apple udostępni aktualizację do watchOS 8 wszystkim użytkownikom jako darmowe uaktualnienie jesienią. Aktualizacja będzie dystrybuowana dla zegarków Apple Watch Series 3 i nowszych. Nowe funkcje to między innymi ulepszona funkcja wybierania zdjęć i wprowadzania wiadomości w aplikacji Wiadomości.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej