Apple dodaje nowy wygaszacz ekranu „Hello” w macOS Big Sur 11.3

przez Eryk

macOS Big Sur 11.3 zawiera ukryty wygaszacz ekranu „Hello”, który wydaje się być zaprojektowany dla nowych modeli iMac, ale można go także zainstalować na każdym Macu z aktualizacją 11.3.

macOS Big Sur 11.3

Wygaszacz ekranu „Hello” w macOS Big Sur 11.3

Jak mówi 9to5Mac, nowy wygaszacz ekranu nie jest domyślnie dostępny, ale dzięki prostej instrukcji można uzyskać do niego dostęp nawet na Macach z procesorem Intel‌.

Aby korzystać z nowego wygaszacza ekranu Hello, musisz najpierw posiadać system macOS 11.3. Następnie wystarczy odwiedzić następującą lokalizację w Finderze:

/ System / Library / Screen Savers / i skopiować wygaszacz Hello.screen na pulpit.

Zmień nazwę Hello.saver na Hellocopy.saver, a następnie kliknij go dwukrotnie, aby zainstalować. Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie instalacji przy użyciu hasła administratora. Po weryfikacji wygaszacz ekranu zostanie zainstalowany i będzie dostępny w Preferencjach systemowych → Wygaszacz i biurko → Wygaszacz ekranu.

Pamiętaj, że wygaszacz ekranu Hello wymaga systemu macOS 11.3, więc jeśli spróbujesz zainstalować go we wcześniejszej wersji systemu macOS, pojawi się błąd informujący, że wymagana jest wersja 11.3. Obejrzyj film poniżej, jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek.

Wybierz wygaszacz ekranu Hello i kliknij podgląd, aby zobaczyć jego podgląd w akcji. Naprawdę fajne jest to, że wygaszacz ekranu oferuje kilka konfigurowalnych opcji dostosowywania wyglądu.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej