Zapowiedziany latem ubiegłego roku, serial thrillerów psychologicznych „Losing Alice” ma swoją premierę w ten piątek w Apple TV +. Ponadto do oglądania dostępne są dwa nowe odcinki „Dickinson” i „Servant” (każdy 2 sezon).

„Losing Alice” zaczęło się w Apple TV +

Serial podąża za Alice, 48-letnią reżyserką, która po wyprowadzce swoich dzieci czuje się nieistotna. Po krótkim spotkaniu w pociągu wpada w obsesję na punkcie 24-letniej scenarzystki Femme Fatale Sophie (granej przez Lihi Kornowski) i ostatecznie rezygnuje z moralnej uczciwości, by osiągnąć władzę, znaczenie i sukces.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Apple opisuje „Losing Alice” jako „ekscytującą filmową podróż, która wykorzystuje retrospekcje i naprzód w zadowalająco złożonej narracji, która prowadzi widza przez świadomy i podświadomy umysł swojego bohatera. Aby wprowadzić Cię w odpowiedni nastrój, zamieściliśmy oficjalny zwiastun.

Nowe odcinki filmów „Dickinson” i „Servant”

W ostatnim tygodniu, seriale Apple TV + „Dickinson” i „Servant” rozpoczęły swój drugi sezon. Co tydzień pojawiają się nowe odcinki – zawsze w piątki. Drugi odcinek drugiego sezonu Servant jest już dostępny. Nazywa się to „Hypnose”. Z pomocą Natalie Sean i Julian odkrywają przerażające szczegóły kultu. Dorothy naraża swoją rodzinę na niebezpieczeństwo.

Odcinek 5 drugiego sezonu Dickinsona nosi tytuł „Slodycz zakazanego owocu”. Kiedy zdaje sobie sprawę, że Sam chce opublikować swój wiersz, Emily wykorzystuje okazję podczas wieczoru Sue, aby lepiej go poznać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj