Apple Watch 7: Wyciek ujawnia nowy design – Pierwsze informacje na temat Apple Watch SE 2

przez Eryk

Apple Watch Series 7 pojawi się tej jesieni i może przynieść kilka zaskakujących nowych funkcji. Świeży przeciek obiecuje ulepszony projekt, a także nowy Apple Watch SE 2.

Już slyszelismy kilka szczegółów na temat następnego iPhone’a z różnych plotek, a teraz mamy informacje na temat 2021 Apple Watch z wiarygodnego źródła. Bloomberg’s Mark Gurman zwykle mówi tylko wtedy, gdy ma solidne szczegóły. W nowym raporcie szczegółowo omawia przyszłość Apple Watch – nawet po 2021 roku. Ale po koleji.

Apple Watch 7
Apple Watch 7 (zdjęcie: Jon Prosser)

Apple Watch Series 7 otrzyma nowy wygląd

Ostatnie większe przeprojektowanie Apple Watch miało miejsce kilka lat temu. W tym roku również nie należy spodziewać się rewolucyjnego skoku. Według Gurmana, Apple ma jednak dostosować wyświetlacz. Nowa technologia ma podobno zmienić ochronną warstwę szkła, przybliżając wyświetlacz do użytkownika. Dzięki temu otaczająca go krawędź powinna widocznie się zmniejszyć. Ogólnie rzecz biorąc, jednak Apple Watch Series 7 może być minimalnie grubszy, co powinno być ledwo zauważalne dla nas, według leakera.

Gurman dowiedział się również, że Apple ulepszyło technologię ultra-wideband dla nadchodzącego modelu. Ma ona działać lepiej i wymagać mniej energii – podobnie jak w przypadku AirTags. Ulepszenia mogą jednak przyjść za wysoką cenę. Apple może obejść się bez biometrycznych czujników zdrowia, które początkowo były planowane na ten rok. Należą do nich miernik temperatury ciała oraz czujnik poziomu glukozy we krwi, które według eksperta mogą być dostępne dopiero za ponad rok.

Apple Watch SE 2 i Apple Watch „Sport” ?

Oprócz informacji o Apple Watch Series 7, Gurman podaje również szczegóły dotyczące dwóch innych modeli. Mówi się, że Apple planuje drugą generację Apple Watch SE, ale nie oczekuje się, że zostanie wydany w tym roku. Spodziewa się, że zostanie wydany około przyszłego roku, ponownie, aby zapewnić niedrogą alternatywę z nowoczesnymi funkcjami.

Również do 2022 roku, reporter Bloomberg przewiduje nowy wariant sportowy. To powinno mieć żadnych problemów z bardziej ekstremalnych sportów i dostarczyć odpowiednio stabilne obudowy. Czy oferuje więcej niż tylko bardziej wytrzymałe obudowy, jednak pozostawił otwarte.

Kiedy Apple Watch 7 ?

Co sądzicie o najnowszych plotkach na temat Apple Watch? Dajcie znać w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej