Apple Watch i nowe Wyzwanie: Miesiąc Serca w Walentynki

przez Eryk

Apple Watch i nowe Wyzwanie w ktorym uzytkownicy mogą ukończyć nowe wyzwanie związane z aktywnością z okazji Miesiąca Serca, którego celem jest promowanie zdrowia układu krążenia.

Wyzwanie: Miesiąc Serca w Walentynki

Wyzwanie, które jest wymienione w aplikacji Fitness na iPhonie, wymaga od użytkowników zarobienia 60 minut cwiczen w pierścieniu Ćwiczenia.

Ukończenie wyzwania nagrodzi użytkowników unikalną odznaką widoczną zarówno na karcie Podsumowanie w aplikacji Fitness na iPhonie, jak i w sekcji Nagrody w aplikacji Aktywność na Apple Watch.

Wyzwania związane z aktywnością są często związane ze specjalnymi okazjami lub świętami przez cały rok, takimi jak Dzień Ziemi, Dzień Weterana, Święto Dziękczynienia i Nowy Rok. Wcześniej w lutym Apple rozpoczęło wyzwanie Unity, aby uczcić czarną historię, nakazując użytkownikom zamykanie pierścieni siedem razy z rzędu w ciągu miesiąca.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej