Apple Watch: nowa tarcza zegarka „World Timer” pojawia się w sesji WWDC 2021

przez Eryk

Podczas premiery watchOS 8 w ramach keynote WWDC 2021, twórcy również postanowili wprowadzić nową tarczę zegarka. Teraz okazuje się jednak, że nie będzie to jedyna nowa tarcza zegarka, którą Apple wprowadzi wraz z nadchodzącą aktualizacją.

Apple oficjalnie potwierdziło tarczę zegarka Portraits podczas keynote WWDC 2021. Tarcza zegarka Zdjęcia to najpopularniejsza tarcza zegarka Apple Watch, a system watchOS 8 wprowadza nowe sposoby wyświetlania ulubionych zdjęć bezpośrednio na nadgarstku. Na nowej tarczy zegarka Portrety, zdjęcia portretowe wykonane telefonem iPhone wyglądają bardziej żywo dzięki fascynującemu efektowi nakładania. Rozpoznaje twarze na zdjęciach i powiększa fragmenty, aby uwypuklić obiekt.

watchOS 8: nowa tarcza "World Timer"
watchOS 8: nowa tarcza „World Timer”(zdjęcie:@duraidabdul)

watchOS 8: nowa tarcza zegarka „World Timer”

W ramach sesji WWDC „Whats’s New in UIKit„, która podkreśla ulepszenia w iOS framework interfejsu użytkownika, Apple pokazuje zrzut ekranu z aplikacji Watch. Co ciekawe, ten zrzut ekranu pokazuje nową tarczę zegarka, którą Apple jeszcze nie ogłosił.

This new “World Timer” watch face is shown at 8:48 in the “What’s New in UIKit” session!

nowa tarcza zegarka

@SteveMoser This may interest you^

Originally tweeted by Duraid Abdul (@duraidabdul) on 08/06/2021.

Nowa tarcza, nazwana World Timer, wyświetla mapę świata z zaznaczonymi strefami czasowymi kilkudziesięciu miast na całym świecie. To replikuje niektóre tradycyjne modele zegarków mechanicznych, które również wyświetlają strefy czasowe wielu miast na całym świecie.

To, czy World Timer zostanie wprowadzony bezpośrednio z watchOS 8, czy z późniejszą aktualizacją 8.X, nie jest jeszcze wiadome.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej