Apple Watch Series 3: watchOS 8.0.1 z poprawkami błędów

Apple wydało również niewielką aktualizację dla watchOS 8 tego wieczoru. watchOS 8.0.1 skierowany jest głównie do użytkowników starego Apple Watch Series 3, który nadal jest wspierany przez watchOS 8 i nadal jest sprzedawany przez Apple.

przez Eryk

Oprócz iOS 15.0.2 i iPadOS 15.0.2, Apple udostępniło dziś wieczorem także niewielką aktualizację dla watchOS 8. watchOS 8.0.1 mogą pobrać i zainstalować od razu wszyscy użytkownicy, którzy korzystają z zegarka Apple Watch Series 3. Aktualizacja skierowana jest przede wszystkim do użytkowników tego modelu zegarka Apple Watch.

watchOS 8.0.1 z poprawkami błędów
Photo by Torsten Dettlaff on Pexels.com

Kilka drobnych usprawnień dla Apple Watch Series 3

Aktualizację watchOS 8.0.1 można pobrać i zainstalować, gdy tylko Apple Watch znajduje się na ładowarce, bateria zegarka jest na poziomie kilku 50%, a Apple Watch jest podłączony do tej samej sieci WLAN, co sparowany iPhone.

watchOS 8.0.1 naprawia błąd, który mógł powodować, że postęp aktualizacji nie był wyświetlany poprawnie na Apple Watch Series 3. Naprawia również błąd, który mógł powodować, że narzędzia dostępności nie były prawidłowo wyświetlane na Apple Watch Series 3.

watchOS 8.0.1 z poprawkami błędów

watchOS 8.1 obecnie jest już w wersji beta i ma być dostępny dla wszystkich użytkowników w ciągu kilku tygodni.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej