Apple Watch Series 7 posiada procesor S6 z zeszłego roku

Apple Watch Series 7 mógłby w rzeczywistości być również nazywany Apple Watch Series 6s: nowy zegarek przynosi niewiele, oprocz tego, że jest nowy. Wyświetlacz jest nieco większy, ale w środku nic się nie zmieniło i to samo dotyczy procesora.

przez Eryk
0 komentarzy

Choć Apple zaprezentowało wczoraj nowy zegarek Apple Watch – to rozwój techniczny jest ograniczony.

Poza nowym wyświetlaczem, który może wyświetlić więcej tekstu i oferuje nowe opcje obsługi, takie jak wprowadzanie tekstu, niewiele się zmieniło w zegarku. Dotyczy to na przykład procesora.

Apple Watch Series 7 posiada układ S6 z zeszłego roku
Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 posiada procesor S6 z zeszłego roku

Tutaj progres w stosunku do Apple Watch Series 6 wynosi dokładnie 0,0, co jest już widoczne. Środowisko programistyczne Xcode 13 pokazuje procesor Apple Watch Series 7 jako t8301. To czyni go całkowicie identycznym z procesorem Apple Watch Series 6 z 2020 roku, który Apple nazwało S6.

Twitter

Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
Mehr erfahren

Inhalt laden

Zmiany komponentów w ostatniej chwili?

Teraz jednak Apple pozostawił swój procesor z ostatniego topowego modelu całkowicie nietknięty i po prostu używa go przez dwie generacje.

Zauważ, że nie jest to koniecznie zła rzecz. S6 jest wysokiej wydajności procesorem zegarka i zapewnia płynne użytkowanie, ale to wgląd może być interesujący dla użytkowników, którzy rozważają upgrade sprzętu z S6 lub S5.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.