Apple Watch Series 8 może sprawdzić, czy masz gorączkę

przez Eryk
0 komentarzy

Apple Watch Series 8 będzie w stanie poinformować użytkownika, gdy stwierdzi, że ma gorączkę z powodu wyższej niż normalna temperatury ciała, dzięki nowemu wbudowanemu czujnikowi, jak donosi Bloomberg.

Apple Watch Series 8

Apple Watch Series 8 z czujnikiem temperatury

Pisząc w najnowszym wydaniu swojego newslettera Power On, Gurman twierdzi, że Apple Watch Series 8 będzie wyposażony w nowy czujnik temperatury ciała.
Gurman zauważa jednak, że jego zdaniem czujnik jest zarówno dla standardowego Series 8, jak i nowego „wytrzymałego modelu” przeznaczonego dla sportowców.

W przeciwieństwie do tradycyjnego termometru, Apple Watch nie zapewni użytkownikom bezpośredniego odczytu ich aktualnej temperatury ciała, ale zamiast tego będzie bezpośrednio ostrzegać użytkowników, jeśli uzna, że mają gorączkę.

Oprócz nowego czujnika temperatury ciała, oczekuje się, że Apple Watch Series 8 zachowa ten sam design, co Apple Watch Series 7, w tym ten sam procesor, co w Series 6 i 7. Gurman zauważył dziś, że Apple Watch Series 8 może zawierać zaktualizowane wyświetlacze w modelach z wyższej półki.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej