iPhone 6 Plus dodany do listy ” starych produktów” Apple

przez Eryk

Apple zaktualizowało dziś swoją listę starych i przestarzałych produktów, dodając do niej iPhone’a 6 Plus, ponieważ minęło już ponad pięć lat, odkąd urządzenie to było po raz ostatni oferowane w sprzedaży.

iPhone 6 Plus
Photo by JÉSHOOTS on Pexels.com

iPhone 6 Plus dodany do listy ” starych produktów” Apple

iPhone 6 Plus po raz pierwszy pojawił się obok iPhone’a 6 we wrześniu 2014 roku i został wycofany z produkcji we wrześniu 2016 roku po wprowadzeniu iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus. Siostrzany telefon iPhone’a 6 Plus, iPhone 6, nie znajduje się obecnie na liście zabytkowych telefonów, ponieważ był w sprzedaży przez dłuższy czas.

Apple ponownie wprowadziło iPhone’a 6 w 2017 roku jako iPhone’a ze średniej półki i można go było kupić do września 2018 roku, więc z tego powodu miną jeszcze około dwa lata, zanim zostanie on uznany za zabytkowy.

iPhone 6 i 6 Plus wyróżniały się tym, że były pierwszymi urządzeniami, które oferowały wsparcie dla Apple Pay i świętowały pierwszy rok, w którym Apple zaoferowało iPhone’a w wielu rozmiarach. Od czasu premiery iPhone’a 6 i 6 Plus Apple kontynuuje strategię wydawania wielu rozmiarów.

Na liście starych urządzeń znalazły się urządzenia, które Apple przestało sprzedawać ponad pięć lat temu i mniej niż siedem lat temu. Apple zapewnia serwis i części do zabytkowych urządzeń przez okres do 7 lat lub zgodnie z wymogami prawa, ale naprawy są uzależnione od dostępności części.

Apple przestało wspierać iPhone’a 6 i 6 Plus w 2019 roku aktualizacjami oprogramowania wraz z wprowadzeniem iOS 13.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej