Kabel Magsafe 3 w nowych opcjach kolorystycznych

przez Eryk

Zamówienia przedpremierowe nowego MacBooka Air M2 rozpoczęły się w piątek, miesiąc po zapowiedzi na WWDC 2022. Jedną z kluczowych cech nowego laptopa Apple jest powrót portu MagSafe do ładowania – i po raz pierwszy kabel pasuje do koloru MacBooka. Nowe opcje kolorystyczne kabla do ładowania MagSafe 3 są już dostępne w ofercie Apple.

Kabel Magsafe 3 w nowych opcjach kolorystycznych

Kabel Magsafe 3 w nowych opcjach kolorystycznych

W przeciwieństwie do starych wersji MagSafe, nowa ma kabel MagSafe do USB-C oddzielony od adaptera wtyczki, dzięki czemu można go połączyć z mocniejszą ładowarką. A ponieważ nowy MacBook Air jest dostępny w czterech różnych kolorach, Apple stworzyło cztery różne wersje kabla MagSafe 3 w każdym z kolorów MacBooka.

Kolory te to Space Gray, Silver, Midnight i Starlight. Nawet jeśli nie kupiłeś MacBooka Air M2, możesz skorzystać z nowych kabli, jeśli jesteś właścicielem MacBooka Pro z 2021 roku. To dlatego, że oba laptopy korzystają z tego samego standardu MagSafe 3.

Ile kosztuje Kabel Magsafe 3

Jednak w przeciwieństwie do MacBooka Air, 14- i 16-calowy MacBook Pro jest dostarczany z białym kablem MagSafe 3 bez względu na wybrany model. Dzięki nowym opcjom kolorystycznym konsumenci mogą wreszcie kupić kabel MagSafe 3 pasujący do ich szarego MacBooka Pro. Warto zauważyć, że kabel jest pokryty plecionką, aby zwiększyć jego trwałość. Cena niestety tez nie jest zbyt niska. Koszt nowego kabla Magsafe 3 to 249,00 zł.

Należy pamiętać, że kable MagSafe 3 nie są kompatybilne ze starym portem MagSafe z MacBooka Pro z 2015 roku i MacBooka Air z 2017 roku (lub poprzednich modeli).

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej