MacBook Pro z chipem M2 i starym designem podobno już w marcu

przez Eryk

Wydarzenie Apple ma się odbyć 8 marca. Jak na razie oczywiście to tylko plotka. Zaprezentowany ma zostać nowy iPhone SE z obsługą 5G. Mówi się też, że w przygotowaniu jest nowy iPad Air, który podobno został zaktualizowany technicznie, a kamera ma też wspierać Centre Stage, czyli podążanie za użytkownikiem podczas wideorozmów w określonych ramach.

MacBook Pro z chipem M2

MacBook Pro z chipem M2 i starym designem podobno już w marcu

Ale Apple zarejestrowało także trzy nowe komputery Mac, więc plotki naturalnie dotyczą także ich. W tym miejscu sprawy stają się nieco dziwne. Jak donosi MacRumors, źródła mówią o MacBooku Pro M2, który ma zostać zaprezentowany w marcu. Dlaczego jest to dziwne? Z nowych informacji wynika, że nadchodzący 13-calowy MacBook Pro będzie miał taki sam design jak obecna wersja, w tym Touch Bar, ale w przeciwieństwie do 14- i 16-calowych MacBooków Pro nie będzie miał wcięcia w wyświetlaczu ani wyświetlacza ProMotion, wbrew niektórym plotkom.

MacBook Pro z chipem M2

Jeśli tak, to oznacza to, że główną różnicą w nowym MacBooku Pro będzie nowy układ M2, który ma taką samą liczbę rdzeni CPU jak procesor M1 i do 10 rdzeni graficznych o zwiększonej wydajności.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej