More

  Netflix chce ograniczyć udostępnianie kont

  Netflix chce ograniczyć udostępnianie kont

  Netflix umożliwia wielokrotne korzystanie z konta użytkownika w gospodarstwie domowym. Jednak usługa nie lubi współdzielenia konta między oddzielnymi gospodarstwami domowymi, a nawet zabrania tego w warunkach użytkowania. Serwis nie sprawdzał jeszcze intensywnie, czy różne gospodarstwa domowe faktycznie korzystają z tego samego konta Netflix. Jak donosi The Streamable teraz, to może się wkrótce zmienić.

  Netflix

  Netflix może wkrótce zająć bezkompromisowe stanowisko w kwestii udostępniania kont użytkowników. W tym tygodniu firma rozpoczęła testowanie systemu weryfikacji, którego celem jest zniechęcenie do tej powszechnej praktyki.

  Poszczególni użytkownicy rozmawiają obecnie i otrzymują następującą wiadomość po uruchomieniu serwisu Netflix:

  „Jeśli nie mieszkasz z właścicielem tego konta, będziesz potrzebować własnego konta, abyś mógł dalej oglądać”.

  Twitter

  Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
  Mehr erfahren

  Inhalt laden

  Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie konta poprzez wprowadzenie wygenerowanego kodu, który został wysłany e-mailem lub SMS-em. Dzięki temu rozwiązaniu Netflix chce uporządkować niechcianych widzów lub utrudnić udostępnianie konta.

  Ta kontrola jest obecnie przeprowadzana tylko na kilku kontach i tylko w USA. Sam Netflix początkowo sprzedaje tę procedurę jako funkcję bezpieczeństwa. Nie jest jednak tajemnicą, że dostawca usług przesyłania strumieniowego od dawna pilnuje współdzielenia kont.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj