Android 13 QPR2 Beta 2.1 opublikowana

przez Eryk

Masz Google Pixel i korzystasz na bieżąco z wersji beta? Teraz możesz pobrać i zainstalować aplikację Android 13 QPR2 Beta 2.1. Ta niewielka aktualizacja systemu Android 13 QPR2 Beta 2 zawiera następujące poprawki: Naprawiono problem, który czasami uniemożliwiał urządzeniom automatyczne łączenie się z siecią 5G, nawet jeśli była ona dostępna.

Android 13

Android 13 QPR2 Beta 2.1 dostępna

Naprawiono również problem, w którym urządzenia nie mogły rozłączyć lub zresetować istniejącego szyfrowanego połączenia Bluetooth po otrzymaniu polecenia wyłączenia szyfrowania na poziomie łącza dla tego połączenia.

Użytkownicy mogą rozpocząć pracę z QPR2 Beta 2.1 już dziś, rejestrując swoje urządzenie Pixel. Wśród kwalifikujących się urządzeń są serie Pixel 4a, 5, 5a, 6, 6 Pro, 6a, 7 i 7 Pro. Po rejestracji urządzenia uczestniczące w programie otrzymają aktualizację over-the-air (OTA) do najnowszych wersji beta.

Jeśli użytkownicy byli już zarejestrowani w becie Androida 13 (i nie zrezygnowali z niej), automatycznie otrzymają QPR2 Beta 2.1 oraz wszystkie przyszłe aktualizacje bety.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej