Pojemność pamięci dla iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 zaczyna się od 64 GB, a modeli Pro od 128 GB

przez Eryk

Prosser twierdzi, że pierwsza dostawa urządzeń iPhone 12 zostanie wysłana do dystrybutorów 5 października przed premierą i obejmie 5,4-calowy iPhone 12 mini – który, jak mówi, jest zdecydowanie ostateczną nazwą marketingową – oraz niższy 6,1-calowy model ‌iPhone 12‌. Prosser zapewnia, że ​​dwa modele Pro zostaną ogłoszone na tym samym wydarzeniu, ale będą wysłane dopiero w listopadzie.

Prosser twierdzi również, że tańsze modele będą dostępne w wersjach o pojemności 64, 128 i 256 GB, co jest sprzeczne z twierdzeniem, które złożył w maju, że linia Apple iPhone 12 będzie miała 128 GB pamięci. Prosser wyjaśnia, że ​​wcześniejsza dezinformacja była taka, że ​​została ona podana na długo przed rozpoczęciem [testu walidacji produkcyjnej] iPhone’ów 12‌, a w rzeczywistości tylko ‌iPhone 12‌ Pro i ‌iPhone 12‌ Pro Max będą dostępne od 128 GB.

Zmieniając swoje twierdzenia dotyczące pojemności pamięci, Prosser sprzymierzył się ze sprawdzonym przeciekiem L0vetodream, który już w maju powiedział, że bardziej przystępne cenowo urządzenia 5,4-calowe i 6,1-calowe będą miały 64 GB, a urządzenia Pro 128 GB pamięci.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej