Razer zapowiada przydatne akcesoria dla komputerów Mac: Stacja dokująca Razer Thunderbolt 4

przez Eryk

Razer wprowadza na rynek nowe akcesoria zaprojektowane specjalnie dla najnowszych produktów Apple. Oprócz stacji dokującej Thunderbolt 4, jest też praktyczna ładowarka GaN.

Razer Thunderbolt™ 4 Dock - Mercury
Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White (zdjęcie: Razer)

Razer Thunderbolt 4 Dock – Mercury dla Maca

Nieczęsto zdarza się, że Razer wprowadza nowe produkty dla urządzeń Apple. Zazwyczaj firma specjalizuje się w laptopach dla graczy i akcesoriach, dlatego ma stosunkowo niewiele do zaoferowania użytkownikom Apple. Teraz jednak nastąpiło to z podwójną siłą.

Pierwszym z nich jest nowy Thunderbolt 4 Dock w kolorze Mercury White. Dzięki niemu możesz zamienić jeden port Thunderbolt w swoim komputerze Mac w port o wielu możliwościach. Stacja dokująca oferuje trzy porty USB Typu-C Thunderbolt 4, trzy porty USB Typu-A, czytnik kart SD oraz port Ethernet. Ta ostatnia funkcja jest szczególnie przydatna w MacBookach oraz 24-calowym iMacu (model podstawowy), które nie mają już portu LAN. Czytnik kart SD jest zgodny ze standardem UHS-II, dzięki czemu można szybko przesyłać dane z karty SD do pamięci wewnętrznej z prędkością do 300MB/s.

Dużą zaletą stacji dokującej jest to, że łatwo ją podłączyć do komputera Mac – zajmuje tylko jeden port Thunderbolt – a jednocześnie można do niej łatwo podłączyć takie urządzenia, jak zewnętrzna pamięć masowa, monitory i inne.

Ładowarka Razer USB-C GaN napełnia iPhone’a, iPada i Maca

Ładowarka Razer USB-C GaN Charger obejmuje znacznie mniejszy zakres zastosowań. Dzięki zastosowaniu technologii azotku galu jest bardzo kompaktowa i może ładować iPhone’a, iPada, MacBooka i Apple Watch z łączną mocą 130 W. Wyposażony jest w cztery porty – po dwa USB-A i USB-C.

Ładowarka Razer USB-C GaN
Ładowarka Razer USB-C GaN (zdjęcie: Razer)

Ceny i dostępność

Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White są dostępne w przedsprzedaży już teraz na Razer.com, RazerStores i u autoryzowanych sprzedawców. Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White ma sugerowaną cenę detaliczną 320 euro, podczas gdy Razer USB-C GaN Charger White kosztuje około 180 euro.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej