Ściereczka do czyszczenia Apple już wyprzedana – dostawa dopiero za 3 miesiące

przez Eryk

Ten nowy produkt Apple jest prawdopodobnie coś, czego niewielu ludzi oczekiwało. Na początku tego tygodnia Apple nie tylko zaprezentowało nowego MacBooka Pro, nowe opcje kolorystyczne HomePoda mini i słuchawki AirPods 3, ale także wyczarowało ściereczkę do polerowania. Jest już wyprzedana i nie może być dostarczona przez kolejne trzy miesiące.

Ściereczka do czyszczenia Apple została całkowicie wyprzedana
Ściereczka do czyszczenia (zdjęcie by apple)


Ściereczka do czyszczenia Apple została całkowicie wyprzedana

Apple może obecnie dostarczyć AirPods 3 od początku listopada, podczas gdy czas dostawy dla nowego MacBooka Pro wzrosła do czterech, pięciu tygodni, w zależności od modelu. Nowa ściereczka do czyszczenia Apple, jest całkowicie wyprzedana.

Apple opisuje ściereczkę do czyszczenia w następujący sposób

Ta ściereczka wykonana z miękkiego materiału niepowodującego zarysowań umożliwia bezpieczne i skuteczne czyszczenie wszystkich wyświetlaczy Apple, również tych z szybą ze szkła nanostrukturalnego.

Jest on kompatybilna z prawie wszystkimi produktami Apple. Zerknięcie w Apple Store pokazuje, że Apple może obecnie tylko dostarczyć ściereczkę polerującą ponownie w 10 do 12 tygodni.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej