Tragedia Makbeta już dziś w Apple TV+

przez Eryk

Nowy film z Denzelem Washingtonem w roli głównej startuje dziś na Apple TV+.

„Tragedia Makbeta”

Tragedia Makbeta już dziś w Apple TV+

Tragedia Makbeta już dziś w Apple TV+

W filmie występują Frances McDormand, znana z „Trzech billbordów pod Ebbing, Missouri” oraz Denzel Washington i jak można się domyślić po tytule, jest to sztuka Szekspira. Film trwa 90 minut i na początku może być mało znany. Wynika to z faktu, że w miarę możliwości przyjęto oryginalny język sztuki. Dodatkowo, film został celowo nakręcony w czerni i bieli w klasycznym formacie 4:3.

Nie powinniście być zaniepokojeni, są tam również stosunkowo wyraźne sceny przemocy. W końcu Makbet walczy w sztuce także o koronę angielską, a sprawy rzadko bywały bulwersujące.

Jak oglądać film?
Film jest dostępny wyłącznie na Apple TV+ i z pewnością otrzyma jedną lub dwie nagrody w nadchodzących miesiącach. Aby móc oglądać film na żywo, należy mieć wykupiony abonament w Apple TV+. Sama usługa jest dostępna na niemal wszystkich platformach, wystarczy tylko aplikacja Apple TV. Oczywiście najlepszym sposobem na obejrzenie filmu jest Apple TV 4K HDR.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej