iPhone 14: czy wszystkie cztery modele będą miały odświeżanie 120 Hz?

przez Eryk

iPhone 14 może sprawić niespodziankę: możliwe, że wszystkie cztery modele będą wyposażone w wyświetlacz ProMotion. Do tej pory zakładano, że tylko modele Pro będą obsługiwały częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Rozszerzenie na całą linię byłoby jednak bardziej niż właściwe w kontekście całego rynku.

iPhone 14

Wszystkie modele iPhone 14 otrzymają wyświetlacz ProMotion

Apple w końcu się udało: iPhone 13 obsługuje ProMotion, podobnie jak iPad Pro, a teraz także obecny MacBook Pro – ale: tylko iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max mają częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Tańsze modele są nadal wyposażone w panel 60 Hz.

Ale to może się zmienić w przyszłym roku: Wszystkie cztery modele iPhone 14 otrzymają wyświetlacz ProMotion, podejrzewa analityk Jeff Pu. W notatce dla Haitong International Securities, obserwator branży zakłada, że ograniczenie do modeli Pro zostanie zniesione tej jesieni.

Wszystkie cztery modele iPhone’a 14 będą również wyposażone w sześć GB pamięci RAM. Jak dotąd, tylko modele Pro są wyposażone w taką ilość pamięci RAM.

Zakłada on również, że Apple wyposaży iPhone’a 14 Pro w 48-megapikselowy aparat. Pojawiło się już kilka spekulacji na ten temat, o czym informowaliśmy we wcześniejszym artykule. On dalej zakłada, że iPhone 14 Pro będzie miał wstępną pojemność pamięci 256 GB, obecnie 128 GB.
Podstawowy model iPhone 14, z drugiej strony, może nadal być wyposażony w stosunkowo skromne 64 GB pamięci masowej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej