watchOS 8: Apple udostępnia aktualizację dla Apple Watch dla wszystkich użytkowników

Apple właśnie udostępniło watchOS 8 dla wszystkich użytkowników. Ta nowa wersja przynosi różne nowe funkcje i ulepszenia funkcjonalne do Apple Watch, takie jak wysyłanie wiadomości. Oznacza to koniec bety, która została rozpoczęta latem.

przez Eryk

Oprócz iOS 15 i iPadOS 15, Apple udostępniło właśnie watchOS 8 dla wszystkich użytkowników. Jeśli nie widzisz nowej wersji w tej chwili, bądź cierpliwy, ponieważ aktualizacja jest rozwijana falami, jak zwykle.

Apple Watch
watchOS 8

watchOS 8: Apple udostępnia aktualizację dla Apple Watch dla wszystkich użytkowników

Na początku pobieranie może być również dość powolne. Aby móc rozpocząć instalację watchOS 8, Apple Watch musi być na ładowarce, bateria zegarka musi być naładowana w co najmniej 50%, a Apple Watch musi być podłączony do tej samej sieci WLAN, co sparowany iPhone.

Innowacje w watchOS 8 ułatwiają komunikację

Wraz z watchOS 8, Apple rozszerza opcje wyświetlania własnych zdjęć na tarczy zegarka. Apple pisze:

Wyeksponuj swoje ulubione zdjęcia rodzinne i przyjaciół w wielkim stylu. Ta nowa tarcza zegarka, z dynamicznym, warstwowym efektem, wykorzystuje zdjęcia z iPhone’a w trybie portretowym. W centrum uwagi są ludzie, na których Ci zależy.

Aplikacja Wiadomości została przeprojektowana, aby szybciej przechwytywać wiadomości. Opcje dyktowania, doodle lub wprowadzania wiadomości głosowych są teraz dostępne na jednym ekranie. Ponadto, użytkownicy mogą nawigować do konkretnego punktu w tekście z koroną, aby wprowadzić poprawki.
Nowa funkcja ostrości z iOS 15 również trafia na Apple Watch z aktualizacją.

watchOS 8 jest dostępny dla zegarka Apple Watch Series 3 lub nowszego. Wszystkie nowości w watchOS 8 znajdziecie tutaj na stronie Apple.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej