Wyświetlacz ProMotion tylko w modelach iPhone’a 14 Pro

przez Eryk

Od czasu iPhone’a 13 Pro, Apple stosuje w nim również wyświetlacz ProMotion o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Technologia ta zapewnia bardziej płynne wyświetlanie zawartości ekranu. A co z nadchodząca serią iPhone’ów 14? Również w tym przypadku jest bardzo prawdopodobne, że tylko modele Pro będą korzystać z wyświetlacza ProMotion.

Wyświetlacz ProMotion tylko w modelach iPhone'a 14 Pro

Wyświetlacz ProMotion tylko w modelach iPhone’a 14 Pro

Ross Young, który ma szczegółowe dokładne informacje na temat przyszłych produktów Apple, powiedział w tweecie, że wyświetlacz ProMotion nie zostanie rozszerzony na całej palecie iPhone 14 i pozostanie tylko wyłącznie dla modeli Pro.

We wcześniejszym raporcie twierdzono, że wszystkie modele serii iPhone 14 będą wyposażone w technologię ProMotion.

W swoim tweecie, Young sugeruje, że chiński producent BOE byłby dostawcą wyświetlaczy LTPO OLED dla serii iPhone 14, ale powiedział, że firma nie ma obecnie wystarczającej zdolności produkcyjnej, aby to zrobić.

Samsung jest obecnie wyłącznym dostawcą wyświetlaczy LTPO OLED dla modeli iPhone 13 Pro, podczas gdy raport w zeszłym roku twierdził, że LG rozpocznie również produkcję wyświetlaczy LTPO OLED w nadziei na dostarczenie ich dla Apple w tym roku.

Co znaczy Wyświetlacz ProMotion

Apple wykorzystuje technologię ProMotion także w iPadach Pro i MacBookach Pro. Wydaje się, że będzie to również zarezerwowane dla modeli Pro na iPhone’a w przyszłości.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej