AirTags i iPad Pro 2021 prawdopodobnie już w marcu

Z jakimi innowacjami sprzętowymi Apple rozpocznie rok 2021? Spontanicznie myślimy o kilku produktach, o których w ostatnich miesiącach było plotkowane i które były związane z zapowiedzią na wiosnę 2021 roku. Przede wszystkim myślimy o AirTagach, nowym AppleTV i nowych modelach iPada Pro.

AirTags i iPad Pro 2021 prawdopodobnie już w marcu

Jon Prosser kilkakrotnie udowodnił, ze posiada bardzo dobre kontakty z Apple. Chociaż nie zawsze trafiał w dziesiątkę swoimi prognozami, ale był zawsze bardzo dobrze poinformowany.

Dziś Prosser relacjonuje na Twitterze i „potwierdza”, że AirTagi są nadal zgodnie z harmonogramem, aby zostać zaprezentowane w marcu. Tym razem nie słyszał o żadnych opóźnieniach.

Twitter

Wczytując tweeta, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy Twitter.
Dowiedz się więcej

Wczytaj tweet

Ponadto Prosser zakłada, że Apple w marcu tego roku zapowie także nowe modele iPada Pro. Oprócz mocniejszego procesora i lepszego systemu kamer, iPad Pro 2021 ma podobno wyświetlacz mini-LED. Zapewnia to większą jasność i jest również bardziej energooszczędny.

Przynajmniej marzec nie brzmi całkowicie absurdalnie. W ostatnich latach Apple kilkakrotnie wykorzystywał miesiąc marzec do ogłaszania nowych produktów. Podobnie jak jesienią ubiegłego roku, podczas którego Apple reprezentuje nowe produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *