AirTags i iPad Pro 2021 prawdopodobnie już w marcu

przez Eryk

Z jakimi innowacjami sprzętowymi Apple rozpocznie rok 2021? Spontanicznie myślimy o kilku produktach, o których w ostatnich miesiącach było plotkowane i które były związane z zapowiedzią na wiosnę 2021 roku. Przede wszystkim myślimy o AirTagach, nowym AppleTV i nowych modelach iPada Pro.

AirTags i iPad Pro 2021 prawdopodobnie już w marcu

Jon Prosser kilkakrotnie udowodnił, ze posiada bardzo dobre kontakty z Apple. Chociaż nie zawsze trafiał w dziesiątkę swoimi prognozami, ale był zawsze bardzo dobrze poinformowany.

Dziś Prosser relacjonuje na Twitterze i „potwierdza”, że AirTagi są nadal zgodnie z harmonogramem, aby zostać zaprezentowane w marcu. Tym razem nie słyszał o żadnych opóźnieniach.

Ponadto Prosser zakłada, że ​​Apple w marcu tego roku zapowie także nowe modele iPada Pro. Oprócz mocniejszego procesora i lepszego systemu kamer, iPad Pro 2021 ma podobno wyświetlacz mini-LED. Zapewnia to większą jasność i jest również bardziej energooszczędny.

Przynajmniej marzec nie brzmi całkowicie absurdalnie. W ostatnich latach Apple kilkakrotnie wykorzystywał miesiąc marzec do ogłaszania nowych produktów. Podobnie jak jesienią ubiegłego roku, podczas którego Apple reprezentuje nowe produkty.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej