Apple przestaje podpisywać iOS 14.4.2 po wydaniu iOS 14.5.1

przez Eryk
0 komentarzy

Po wczorajszym wydaniu systemu iOS 14.5.1 i zeszłotygodniowym wydaniu systemu iOS 14.5. Ponieważ iOS 14.4.2 nie jest już podpisywany, nie ma możliwości aktualizacji do iOS 14.4.2 z iOS 14.5 lub iOS 14.5.1, jeśli użytkownik zaktualizował już swój iPhone lub iPad.

Apple przestaje podpisywać iOS 14.4.2 po wydaniu iOS 14.5.1

Apple przestaje podpisywać iOS 14.4.2

Firma Apple rutynowo przestaje podpisywać starsze wersje aktualizacji oprogramowania po wydaniu nowych wersji, aby zachęcić klientów do utrzymywania swoich systemów operacyjnych na bieżąco.

iOS 14.4.2 był aktualizacją zabezpieczeń, która usuwała lukę, gdzie przetwarzanie złośliwie spreparowanych treści internetowych mogło prowadzić do uniwersalnego cross-site scripting. iOS 14.5 wydany w zeszłym tygodniu rozwiązał szereg problemów bezpieczeństwa, a wydanie iOS 14.5.1 rozwiązuje kolejną parę problemów z WebKit, które mogły być aktywnie wykorzystywane, więc ci, którzy jeszcze nie zaktualizowali powinni to zrobić.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej