Apple przestaje podpisywać iOS 15.2

przez Eryk

Po wydaniu iOS 15.2.1 na początku stycznia, Apple przestało podpisywać iOS 15.2, poprzednio dostępną wersję systemu iOS, która została wydana 13 grudnia. Ponieważ iOS 15.2 nie jest już podpisywany, nie jest możliwe obniżenie wersji systemu do tej wersji, jeśli użytkownik uaktualnił go do iOS 15.2.1.

Apple przestaje podpisywać iOS 15.2

Apple przestaje podpisywać iOS 15.2

Apple rutynowo przestaje podpisywać starsze wersje aktualizacji oprogramowania po wydaniu nowych wersji, aby zachęcić klientów do utrzymywania swoich systemów operacyjnych na bieżąco.

iOS 15.2 zawiera kilka godnych uwagi ulepszeń oprogramowania mobilnego firmy Apple, w tym App Privacy Report, Emergency SOS, Legacy Contacts, nowy plan głosowy Apple Music i wiele innych.

Tymczasem iOS 15.2.1 naprawia problem, który powodował, że wiadomości wysyłane za pośrednictwem łącza iCloud nie ładowały się, a także usuwa błędy, w których aplikacje CarPlay innych producentów nie reagowały na wprowadzane dane.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej