13 calowy MacBook Pro zostanie zastąpiony 14 calowym modelem

przez Eryk

Obecnie MacBook Pro jest jeszcze dostępny w wersji z 13 calowym wyświetlaczem i Touch Barem, ale być może już nie długo. Model ten może zostać zastąpiony pod koniec roku, uważają leakerzy. W tym samym czasie Apple rzekomo przygotowuje kolejnego nowego MacBooka.

13-calowy MacBook Pro zostanie zastąpiony 14-calowym modelem

13 calowy MacBook Pro zostanie zastąpiony 14 calowym modelem

Apple wprowadził nowego MacBooka Pro 2021 jesienią ubiegłego roku, dodając po raz pierwszy 14-calowy model do swojej linii, ale 13 calowy MacBook Pro jest nadal dostępny. Jest on wyposażony w układ M1 i Touch Bar, którego Apple wycofało dla nowszych modeli.

Nowy iMac 27 cali prezentacja już wcześniej

Jednak już teraz wiadomo, że model ten nie może pozostać w ofercie zbyt długo. Zostanie on zastąpiony pod koniec roku, przewiduje jeden z bardziej znanych leakerów. Wierzy on w nowego 14-calowego MacBooka Pro, który będzie wyposażony w chip M2 i będzie nieco droższy od poprzedniego modelu.

Czy nadchodzi kolejny nowy MacBook?

Apple pracuje również nad wprowadzeniem nowego MacBooka. Ma być pozycjonowany jako nowy podstawowy model, gdzie obecnie plasuje się MacBook Air, choć ma on otrzymać aktualizację w tym roku.

Poszczególnych nowych modeli należy się jednak spodziewać dopiero pod koniec roku, natomiast nowy iMac 27 cali być może zostanie zaprezentowany wcześniej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej