Apple TV z obsługa 120Hz, kod w tvOS 14.5 Beta sugeruje taka opcje

przez Eryk

Apple pracuje nad nową wersją Apple TV, który ma zostać wydany w tym roku z funkcja wsparcia 4K 120Hz.

Apple TV z obsługa 120Hz

Apple TV z obsługa 120Hz

Dowody wsparcia 120Hz znaleziono w kodzie tvOS 14.5 beta przez 9to5Mac, z kodem wymieniając wiele instancji „120Hz i „obsługuje120Hz”. Kod został znaleziony w PineBoard, nazwa Apple dla interfejsu Apple TV.

Odniesienia sugerują, że Apple testuje tę funkcję dla następnej generacji Apple TV, i sugeruje, że nowy set-top box będzie korzystać z HDMI 2.1. HDMI 2.0, używany w obecnej piątej generacji Apple TV 4K, który jest ograniczony do rozdzielczości 4K przy 60Hz. HDMI 2.1 jest w stanie obsługiwać strumieniowe przesyłanie treści 4K przy 120Hz.

Podobnie jak w przypadku częstotliwości odświeżania 120Hz w modelach iPad Pro, tryb częstotliwości odświeżania 120Hz w Apple TV pozwoliłby na płynniejsze działanie na telewizorach 120Hz i byłby idealny do gier, gdzie jest dużo szybkiej akcji.

Nie wiemy jeszcze, kiedy następna generacja Apple TV zostanie wypuszczona, ale plotki sugerują, że będzie wyposażony w szybszy procesor i przeprojektowany pilot.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej