Apple udostępnia czwartą betę iOS 14.7 i iPadOS 14.7

przez Eryk

Apple udostępniło czwarta betę nowych aktualizacji iOS i iPadOS 14.7 w celach testowych, dwa tygodnie po udostępnieniu trzeciej aktualizacji iOS i iPadOS 14.7.

iOS 14.7 i iPadOS 14.7

iOS i iPadOS 14.7 można pobrać za pośrednictwem Apple Developer Center lub przez Internet po zainstalowaniu odpowiedniego profilu na iPhonie lub iPadzie.

iOS 14.7 i iPadOS 14.7

Nowe aktualizacje iOS i iPadOS 14.7 mogą koncentrować się na poprawkach wydajności błędów pod maską i poprawkach błędów dla problemów, których nie udało się rozwiązać w iOS 14.6, jednak znaleziono kilka mniejszych funkcji.

Apple w iOS 14.7 rozszerzy funkcję Indeksu Jakości Powietrza na dodatkowe kraje, w tym Holandię, Francję, Włochy, Hiszpanię i Kanadę.

W połączeniu z dołączonym oprogramowaniem HomePod 14.7, iOS 14.7 pozwoli aplikacji Home ustawić wiele timerów na HomePod lub HomePod mini.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej