Apple udostępnia deweloperom i publicznym beta testerom wersję Release Candidate systemów iOS 15.6 i iPadOS 15.6

przez Eryk

Apple udostępniło dziś deweloperom i publicznym beta testerom wersje release candidate nadchodzących aktualizacji iOS 15.6 i iPadOS 15.6 w celach testowych.

iOS 15.6

Deweloperzy mogą pobrać iOS 15.6 i iPadOS 15.6 poprzez Apple Developer Center lub drogą internetową po zainstalowaniu odpowiedniego profilu na iPhonie lub iPadzie. Publiczni beta testerzy mogą pobrać profil ze strony Apple’a poświęconej beta testom.

Zgodnie z informacjami o wydaniu aktualizacji przez Apple, dodaje ona nowe opcje dla gier sportowych na żywo i rozwiązuje problemy z pamięcią masową urządzenia Ustawienia, Safari i inne.

iOS 15.6 zawiera ulepszenia, poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń.

  • W aplikacji TV dodano opcję ponownego uruchomienia trwającego już meczu sportowego na żywo oraz wstrzymania, przewinięcia lub szybkiego przewinięcia do przodu
  • Naprawiono problem, który powodował, że w Ustawieniach mógł być wyświetlany komunikat o zapełnieniu pamięci masowej urządzenia, nawet jeśli była ona dostępna.
  • Naprawiono problem, który może powodować spowolnienie lub zatrzymanie reakcji urządzeń brajlowskich podczas nawigacji tekstu w aplikacji Mail.
  • W Safari naprawiono problem, w którym karta może powrócić do poprzedniej strony.

iOS 15.6 i iPadOS 15.6 mogą być jednymi z ostatnich aktualizacji dla iOS 15 i iPadOS 15, ponieważ Apple pracuje teraz nad iOS 16, który ma zostać wydany tej jesieni.

Apple udostępniło także nowe wersje RC systemów tvOS 15.6 i watchOS 8.7.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej