Apple udostępnia deweloperom wersję RC systemu macOS Big Sur 11.5

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło dziś deweloperom do testów wersję release candidate nadchodzącej aktualizacji macOS Big Sur 11.5. Nowa beta pojawi się tydzień po wydaniu piątej bety macOS Big Sur 11.5.

macOS Big Sur 11.5
macOS Big Sur 11.5

macOS Big Sur 11.5

Deweloperzy mogą pobrać macOS Big Sur 11.5 beta za pomocą funkcji Aktualizacja oprogramowania w Preferencjach systemowych po zainstalowaniu odpowiedniego profilu z Apple Developer Center.

macOS Big Sur 11.5 wprowadza aktualizację do aplikacji Podcasty, dzięki której na karcie Biblioteka podcastów można wyświetlać wszystkie programy lub tylko te, które są śledzone. Rozwiązuje też problem, który mógł powodować, że w bibliotece muzyki nie była aktualizowana liczba odtworzeń i data ostatniego odtworzenia, a także błąd, który powodował, że karty inteligentne nie działały podczas logowania do komputerów Mac z układem M1.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej