Bundesliga Live by DAZN tylko 0,99 EUR miesięcznie dla klientów Amazon Prime

przez Eryk

W zeszłym miesiącu Amazon zaoferował swoim klientom Prime Eurosport po okazyjnej cenie 0,01 EUR na sezon. Jednak ta oferta została wyprzedana w ułamku sekundy. Teraz jest podobna promocja, która nie jest już tak atrakcyjna, ale nadal można ją uznać za okazja. Klienci Prime mogą subskrybować Eurospot Player jako kanał Prime Video za jedyne 0,99 EUR miesięcznie (przez 6 miesięcy).

Bundesliga na żywo: Eurosport Player tylko 0,99 euro miesięcznie

Amazon oferuje tak zwane kanały główne. Oznacza to, że możesz subskrybować kanały telewizyjne za miesięczną opłatą. Między innymi możesz subskrybować odtwarzacz Eurosport. W tym kontekście Bundesliga powinna być przedmiotem szczególnego zainteresowania.

Motto brzmi: „Bundesliga na żywo przez DAZN na Eurosporcie 2 HD Extra”. Możesz więc oglądać 1. Bundesligę w piątek wieczorem, niedzielne mecze o 13.30 i poniedziałkowe mecze na żywo.

Oprócz piłki nożnej gracz Eurosportu pokazuje również wiele innych wydarzeń sportowych. Gracz Eurosportu oferuje kolarstwo, snooker, tenis, motocross, squash, narciarstwo alpejskie i wiele więcej. Cena specjalna obowiązuje przez 6 miesięcy. Jeśli nie jesteś zainteresowany Eurosport Playerem, możesz go anulować w dowolnym momencie, aby uniknąć dalszych kosztów. Po upływie siedmiu miesięcy należy zapłacić 5,99 EUR miesięcznie lub 49,99 EUR rocznie.

Oferta jest ważna tylko przez krótki czas i az do wyczerpania zapasów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej