Facebook dla iOS dodaje nowe nakładki profilowe szczepionki COVID-19

przez Eryk
0 komentarzy

Facebook dla iOS wprowadza dziś nową nakładkę profilowa szczepionki COVID-19, opracowaną we współpracy z amerykańskim Departamentem Zdrowia i Usług Społecznych (HHS) oraz Centrami Kontroli i Prewencji Chorób (CDC).

Facebook dla iOS

Facebook dla iOS dodaje nowe nakładki profilowe

Z tego co widać, narazie dostępne tylko w USA i Wielkiej Brytanii.

Nowe nakładki pozwolą Ci podzielić się poparciem dla szczepionki COVID-19.

Facebook mówi, że w najbliższych tygodniach pokaże podsumowanie w News Feed użytkowników z przyjaciółmi, członkami rodziny i osób śledzonych, którzy korzystają z nakładek profilu szczepionki COVID-19.

Firma rozpoczęła również tę samą funkcję w Wielkiej Brytanii we współpracy z National Health Service (NHS). Facebook twierdzi, że w ciągu zaledwie kilku tygodni, jedna czwarta osób na Facebooku w Wielkiej Brytanii już widział znajomego lub członka rodziny, który używa ramki profilu szczepionki NHS COVID-19.

W środę, Facebook ogłosił również zmiany w News Feed dodając nowe sposoby zarządzania i kontroli tego, co widzisz. Zmiany te zaczną się rozpowszechniać dla użytkowników iOS w najbliższych tygodniach.

via 9to5mac

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.