iOS 14.2 i iPadOS 14.2, druga publiczna wersja beta z nowymi Emoji i Shazam Control Center

przez Eryk
0 komentarzy
Publiczni beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple, mogą pobrać aktualizacje iOS i iPadOS‌ 14.2 bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu z witryny Public Beta na urządzeniu z systemem iOS. Apple w iOS i iPadOS 14.2 dodaje nowe znaki emoji Emoji 13, z opcjami obejmującymi uśmiechniętą twarz ze łzą, ninja, uszczypnięte palce, anatomiczne serce, czarny kot, mamut, niedźwiedź polarny, dodo, mucha, papryka, tamale, herbata bąbelkowa , roślina doniczkowa, piniata, tłok, różdżka, pióro, chata i nie tylko. iOS 14.2 wprowadza nową kontrolę rozpoznawania muzyki dla Control Center, pogłębiając integrację należącej do Apple aplikacji Shazam z systemem operacyjnym iOS. Rozpoznawanie muzyki pozwala odkrywać muzykę odtwarzaną wokół Ciebie i rozpoznaje muzykę odtwarzaną w aplikacjach, nawet gdy nosisz słuchawki AirPods.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej