iOS 14.8: przed iOS 15 pojawi się jeszcze jedna aktualizacja

przez Eryk

Apple najwyraźniej wyda kolejną aktualizację dla iOS 14. Zazwyczaj firma zaprzestaje prac nad aktualizacjami dla obecnego systemu późnym latem i dostarcza jedynie krytyczne aktualizacje bezpieczeństwa. W tym roku zapewne będzie inaczej.

iOS 14.8

Apple najwyraźniej planuje wydać kolejną aktualizację dla iOS 14. Prace nad iOS 14.8 są najwyraźniej w toku, o czym świadczą ostatnio odkrycia w środowisku programistycznym Xcode firmy Apple, które uważni deweloperzy przedstawili na Twitter.

Aktualizacja do iOS 14.8 pojawia się już także w plikach logów różnych stron internetowych. Nie wiadomo jednak jeszcze, jakiego rodzaju zmiany i udoskonalenia znajdą się w iOS 14.8.

iOS 14.8 Spodziewana jest ostatnia aktualizacj

Po raz pierwszy użytkownicy mogą zdecydować, czy chcą dokonać aktualizacji do nowej głównej wersji, czy też nadal otrzymywać odpowiednie aktualizacje zabezpieczeń swojej obecnej wersji. Apple zapowiedział tę zmianę latem.

Istnieje wiele powodów, dla których nie instaluje się aktualizacji do nowej głównej wersji lub instaluje się ją później, począwszy od zwykłego sceptycyzmu użytkownika co do stabilności nowego systemu. Ponadto może zaistnieć konieczność rezygnacji z aktualizacji, ponieważ nowa wersja nie jest lub jeszcze nie jest zgodna z polityką lub aplikacjami danej firmy lub organizacji.

iOS 15 zostanie udostępniony jesienią jako darmowa aktualizacja dla wszystkich użytkowników kompatybilnych urządzeń.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej