iOS 16.2 i iPadOS 16.2 oficjalnie dostępne

przez Eryk

Apple udostępnił właśnie finalną wersję systemów iOS 16.2 i iPadOS 16.2. W zestawie powinny znaleźć się także watchOS 9.2 i tvOS 16.2, jeśli posiadasz Apple Watch lub Apple TV. iOS i iPadOS 16.2 wprowadzają między innymi weryfikację klucza kontaktowego w iMessage, klucze bezpieczeństwa dla Apple ID, zmiany w AirDrop, aplikację Freeform do kreatywnej pracy z przyjaciółmi lub współpracownikami, Apple Music Sing, modyfikacje ekranu blokady i wiele innych. Jednak nie wszystkie nowe funkcje są dostępne w Polsce.

iOS 16.2
iOS 16.2

iOS 16.2 i iPadOS 16.2 oficjalnie dostępne

Szczegółową listę zmian przedstawiliśmy już w osobnym artykule. Uaktualnienia są dostępne natychmiastowo poprzez odpowiednie systemy OTA w ustawieniach urządzeń. iOS 16.2 ma ten sam numer kompilacji co iOS 16.2 RC. Innymi słowy, każdy, kto miał wersję RC, ma też wersję ostateczną, bez żadnych zmian.

W przypadku iPada należy jeszcze raz osobno wspomnieć o Stage Managerze i jego zmianach:

Obsługa zewnętrznych wyświetlaczy o rozdzielczości do 6K w iPadach Pro 12,9″ (5. generacji lub nowszych), iPadach Pro 11″ (3. generacji lub nowszych) i iPadach Air (5. generacji).
Swobodnie przeciągaj i upuszczaj pliki i okna między kompatybilnym urządzeniem a podłączonym wyświetlaczem.
Teraz można używać do 4 aplikacji na wyświetlaczu iPada i 4 na monitorze.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej