iPad Pro z 2021 roku będzie zawierał 5G z obsługą mmWave

przez Eryk

Według źródeł cytowanych przez branżową publikację DigiTimes, rzekomo wysokiej klasy modele iPada Pro, które zostaną wydane w przyszłym roku, będą obsługiwać 5G i mmWave.

Wiele plotek sugeruje, że Apple planuje wypuścić w przyszłym roku wysokiej klasy 12,9-calowego iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED, z możliwością, że pojawi się również jako 11-calowy model mini-LED.

Jednak według dzisiejszego raportu sukces firmy Apple w opracowaniu własnych, wewnętrznych modułów mmWave AiP (antena w pakiecie) dla przyszłorocznej linii iPhone’ów zwiększył prawdopodobieństwo, że modele iPadów nowej generacji również z tego skorzystają.

mmFala lub fala milimetrowa to zestaw częstotliwości 5G, które obiecują ultraszybkie prędkości na krótkich dystansach, dzięki czemu najlepiej nadają się do gęstych obszarów miejskich. Dla porównania, 5G poniżej 6 GHz jest generalnie wolniejsze niż mmWave, ale sygnały wędrują dalej, lepiej obsługując obszary podmiejskie i wiejskie. Modele iPhone’a 12 w USA obsługują wyłącznie mmWave, podczas gdy przyszłoroczna seria ‌iPhone‌ mogłaby być już w tej technologii.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, mówi, że produkcja mini-LED dla iPada Pro‌ rozpocznie się w czwartym kwartale 2020 r., A premiera spodziewana jest w pierwszej połowie 2021 r. DigiTimes poinformował również, że premiera mini-LED iPad Pro będzie na początku 2021 r.

Źródło: macrumors

iPad Pro z 2021 z 5G i obsługą mmWave

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej