iPhone 13 ma oferować szybkie ładowanie z maksymalnie 25 watami

przez Eryk

Jesienią Apple zaprezentuje iPhone’a 13 i wielu zastanawia się, jakie przyniesie on zmiany. Rzekomo smartfon będzie w stanie szybciej się ładować.

Czy denerwuje Cię powolne ładowanie iPhone’a w porównaniu do topowych modeli konkurencji z Androidem? Wtedy iPhone 13 może być czymś dla Ciebie. Według plotki, linia iPhone 13 będzie teraz wspierać szybkie ładowanie z maksymalnie 25 watów.

iPhone 13 ma oferować szybkie ładowanie z maksymalnie 25 watami
Photo by Martin Sanchez on Pexels.com

iPhone 13

Jak szybko ładuje się iPhone 12?

W 2019 roku Apple rozpoczął sprzedaż 18-watowej ładowarki USB-C, która również była dołączona do iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max. Następnie w 2020 roku dodano 20-watowy zasilacz, który trzeba dokupić osobno, bo Apple nie dołącza go już tak po prostu ze względów ekologicznych. Można w to wierzyć lub po prostu zdać sobie sprawę, że Apple myślało o tym, jak zwiększyć przychody ze sprzedaży.

A teraz ma to być 25 watów, jak donosi portal MyDrivers. Ma to skrócić czas ładowania iPhone’a 13, natomiast oczywiście nie ma sensu podłączać do niego iPhone’a 12 czy nawet iPhone’a 11.

Apple musi pilnie nadrobić zaległości

W świecie Apple, 25 watów może brzmieć dużo, ale konkurencja pokazuje, że jest możliwe znacznie więcej mocy. Pod tym względem Samsung, na przykład, jest już lepszy z jego S21 z 25 watów. Oczywiście, Apple musi uważać, aby nie zostać w tyle.

Co jeszcze powinien umieć iPhone 13? Wizualnie będzie bazował na iPhonie 12, będzie miał lepsze aparaty, a według różnych plotek wersja Pro będzie miała też lepszy wyświetlacz. Oczywiście, będzie też szybszy procesor.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej