iPhone 14 Pro: klasyczny wskaźnik baterii na pasku stanu

przez Eryk

Apple planuje powrót klasycznego wskaźnika baterii z iOS na pasek stanu w iPhone’ach 14 Pro i 14 Pro Max. Tak wynika z najnowszych plotek. Dodatkowa przestrzeń u góry ekranu ma być w pełni wykorzystana dzięki zastąpieniu wcięcia w kształcie pigułki.

iPhone 14 Pro
Zdjecie: MacRumors Forum

iPhone 14 Pro: klasyczny wskaźnik baterii na pasku stanu

Informację tę podał internetowy magazyn MacRumors. Na swoim forum opublikowali serię zdjęć pokazujących, jak mógłby wyglądać powrót klasycznego wyświetlacza baterii w iOS. Nie oznacza to, że Apple planuje to dokładnie tak, jak widać na zdjęciu – ale oznaki powrotu stają się coraz bardziej solidne.

iPhone 14 Pro będzie wtedy ponownie obsługiwał wyświetlacz, na którym oddzielnie będzie wyświetlana wartość procentowa pozostałej energii i symbol baterii.

Klasyczny wskaźnik baterii w systemie iOS i jego historia

Ten wyświetlacz jest czymś, co rozgrzewa umysły i jest przedmiotem gorących dyskusji od tygodni. Apple sporo eksperymentowało ze wskaźnikiem baterii w wersjach beta iOS 16, a kiedyś spakowało go i pokazało w bardzo klasyczny sposób. Obecnie iOS 15 radzi sobie bez wyświetlania procentów. Jeśli w nowym iPhonie wcięcie jeszcze bardziej się zmniejszy, Apple znów będzie miał większe pole manewru.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej