Jak działa HomePod nowa funkcja Interkom z Apple Watch

przez Eryk

Firma Apple ogłosiła przydatną nową funkcję Interkom na październikowej konferencji, która współpracuje z HomePod i HomePod mini, a wsparcie zostanie ostatecznie rozszerzone na iPhone’a, iPada, Apple Watch i CarPlay. Wraz z iOS 14.2 beta 4 dla programistów po raz pierwszy przyjrzeliśmy się, jak ta funkcja będzie działać na Apple Watch w środowisku naturalnym.

Oprogramowanie iOS 14.1 i HomePod 14.1 zostały wczoraj udostępnione publicznie i zostały dostarczone z obsługą nowej funkcji interkomu. Jednak obecnie ogranicza się do współpracy między HomePods, zanim iPhone, iPad, Apple Watch i CarPlay pojawią się w przyszłości.
Ale teraz, co udostępnił Domenico Panacea na Twitterze, po raz pierwszy zobaczyliśmy, jak działa realnie odbieranie i wysyłanie dźwięku z interkomu na Apple Watch.

Domenico wspomina, że używa najnowszego dostępnego oprogramowania beta:

 

 

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej