black portable speaker

Nowy HomePod zostanie zaprezentowany „wkrótce”

przez Eryk

Po tym, jak wczoraj pojawiły się konkretne informacje, że Apple wykorzysta dzisiejszy wtorek, aby zapowiedzieć nowy sprzęt, w młynie plotek zawrzało. Jakich nowych produktów można się spodziewać? Po pierwsze i najważniejsze, spodziewane są nowe komputery Mac. Może do nich dołączyć nowy HomePod.

Nowy HomePod

Nowy HomePod zostanie zaprezentowany „wkrótce”

Mark Gurman, analityk Apple, donosi, że już wkrótce możemy spodziewać się nowego głośnika HomePod. Nie będzie to jednak nowy HomePod mini, ale „duży” HomePod. Apple zaprzestało jego produkcji w marcu 2021 roku, ale wkrótce może świętować swój powrót w zmienionej formie.

Już w przeszłości pojawiały się plotki, że Apple wyposaży HomePoda w układ S8 i ulepszony interfejs dotykowy. Oczekuje się, że wraz z nową generacją Apple obniży cenę urządzenia.

Analityk Ming Chi Kuo wskazał w zeszłym roku, że Apple pracuje nad nowym HomePodem i może go wprowadzić w pierwszym kwartale 2023 roku. Czy dziś jest właściwy dzień?

Niezależnie od nowego HomePoda spodziewamy się dziś prezentacji nowych komputerów Mac i myślimy przede wszystkim o nowych 14- i 16-calowych MacBookach Pro, nowym Macu mini oraz Macu Pro z krzemem Apple. To, czy wszystkie trzy komputery Mac zostaną rzeczywiście zaprezentowane, okaże się w ciągu dnia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej