MacBook Air M2 można będzie zamówić od 8 lipca

przez Eryk

Nowego MacBooka Air 2022 z układem M2 można zamawiać w Apple Online Store od 8 lipca. Czekanie dobiegło końca i użytkownicy już niedługo będą mieli w swoich rękach nowego MacBooka Air.

MacBook Air M2

MacBook Air M2 można będzie zamówić od 8 lipca

Minęło już kilka dni od momentu, gdy podczas keynote WWDC 2022 Apple zaprezentowało nowego MacBooka Air z układem M2. Apple zapowiedziało wówczas, że nowe MacBooki Air będzie można zamawiać od lipca. Rozpoczęcie składania zamówień zbliża się wielkimi krokami i od 8 lipca nowy model będzie można zamawiać za pośrednictwem sklepu internetowego Apple.

Apple kilka tygodni temu zaprezentowało całkowicie przeprojektowanego MacBooka Air. Urządzenie jest pierwszym komputerem Mac (wraz z nowym 13-calowym MacBookiem Pro) wyposażonym w układ M2, który jeszcze bardziej rozszerza przełomową wydajność i funkcjonalność M1.

MacBook Air ma mnóstwo nowych funkcji. Oprócz nowej, niewiarygodnie cienkiej konstrukcji i jeszcze większej mocy, MacBook Air ma także większy wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 13,6″, kamerę HD 1080p, czterogłośnikowy system dźwiękowy, do 18 godzin pracy na baterii i ładowanie MagSafe. Urządzenie dostępne jest w czterech wykończeniach – silver, space grey, midnight i polar star.

Ile kosztuje nowy MacBook Air M2

Nowy MacBook Air M2 będzie można zamówić w sklepie internetowym Apple od 08 lipca. MacBook Air z M2 jest dostępny od 6999 zł.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej