MacBook Air z chipem M2 od 15 lipca

przez Eryk

Przeprojektowany MacBook Air z całkowicie nowym układem Apple M2 będzie dostępny dla klientów od piątku, 15 lipca – jak donosi serwis MacRumors.

MacBook Air z chipem M2
MacBook Air z chipem M2 (zdjęcie: apple.pl)

MacBook Air z chipem M2

Nowy MacBook Air został zapowiedziany i zaprezentowany podczas konferencji WWDC na początku tego miesiąca, po czym Apple ogłosiło, że jego dostępność rozpocznie się w lipcu. MacBook Air ma przeprojektowaną obudowę, która jest cieńsza i lżejsza od poprzedniego modelu. Dzięki układowi M2 MacBook Air może pracować na baterii nawet do 18 godzin, jak podaje Apple. Premiera planowana jest na 15 lipca, a zamówień przedpremierowych można się spodziewać w piątek, 8 lipca.

Ile kosztuje nowy MacBook Air z czipem M2 ?

Ceny nowego MacBooka Air zaczynają się od 6 999,00 zł, a najwyższa konfiguracja kosztuje 14 799,00 zł. Poprzedni MacBook Air z procesorem M1 nadal będzie dostępny w ofercie firmy Apple w cenie 5 799,00 zł dla klientów poszukujących tańszej opcji.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej