macOS Big Sur 11.2 oficjalnie dostępny do pobrania

przez Eryk

macOS Big Sur 11.2 jest już oficjalnie dostępny. Apple wypuściło w zeszłym tygodniu ostateczną wersję iOS 14.4 i iPadOS 14.4, a odpowiedzialni w Cupertino udostępnili dzisiaj aktualizację Maca.

Apple wypuszcza macOS Big Sur 11.2

Prawie trzy miesiące po pierwotnym wydaniu systemu macOS Big Sur 11 i nieco ponad miesiąc po wydaniu systemu macOS Big Sur 11.1 firma Apple kilka chwil temu udostępniła do pobrania drugą dużą aktualizację dla Big Sur.

Oznacza to, że możliwość zainstalowania aktualizacji mają nie tylko zarejestrowani programiści i uczestnicy programu Apple beta, ale wszyscy użytkownicy. Dzięki aktualizacji Apple dba o poprawki błędów, ulepszenia wydajności i nowe funkcje.

Uaktualnienie macOS Big Sur 11.2 poprawia niezawodność Bluetooth i zawiera poprawki błędów, które mogły powodować następujące problemy:

  • wyświetlanie czarnego ekranu na monitorach zewnętrznych podłączonych do Maca mini (M1, z 2020 roku) przy użyciu przejściówki z HDMI na DVI;
  • utrata edycji zdjęć w formacie Apple ProRAW dokonanych w aplikacji Zdjęcia;
  • wyłączanie iCloud Drive po wyłączeniu opcji przechowywania folderów Biurko i Dokumenty na iCloud Drive;
  • brak dostępu do preferencji systemowych mimo podania hasła administratora;
  • brak możliwości wyświetlenia panelu emoji i symboli przez naciśnięcie klawisza globu.

Aktualizację instalujesz bezpośrednio na komputerze Mac w Preferencjach systemowych -> Aktualizacja oprogramowania. W naszym przypadku aktualizacja na MacBooku Pro wynosiła 3,25 GB.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej